• עברית
 • English

לינק לאתר: http://www.reshet-tours.com/

  חברת רשת תיירות

  אתר חדש עבור רשת תיירות – חברת נסיעות לשוק תיירות הנכנסת.

  הפרוייקט כלל:
  תכנון אתר
  עיצוב אתר לפי צרכי הלקוח
  בניית אתר בשפות שונות כולל סינית
  שימוש במאגר צילומים של בייטק
  התאמה למובייל
  ניוהל תוכן

  בניית אתרים

  בייטק מתמחה בתכנון אתרים שיודעים להביא את הצרכן לכדי קניה. אתרים שנבנים תוך שימת לב רבה לממשק המשתמש, מבנה, זרימת מידע נכונה, עם הקפדה על מבנה טכני שיוצר עמודים קלים ונגישים למנועי חיפוש ושימוש בטכניקות וכלים כמו CSS2 שמפרידים בין התוכן למבנה העמוד ועיצובו ויוצרים עמודים שמנועי חיפוש אוהבים לראות.

  חברתנו מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לענף המלונאות, תיירות והאירוח כפרי. שירותנו מלווה בייעוץ וליווי צמוד שיסייעו לחברתכם להצליח ולהשיג את המטרות שלמם מקימים אתר. כמו כן נעזור לכם בתכנון פרסום האתר, שיווקו במנועי החיפוש השונים, הדרכת צוות העובדים ועוד.

  מערכות לניהול תוכן CMS

  לבייטק פתרון פשוט עם תג מחיר ידידותי ללקוח בכל סדר גודל המאפשר ניהול תוכן דינאמי פשוט ללא הגבלה על כמות התוכן, קטגוריות התוכן, שפות התוכן, עם שירותים נלווים והדרכה בשימוש במערכת. פתרון זה יחסוך לכם כסף ויספק לכם זמינות ומהירות עם שליטה מלאה על תוכן עמוד הבית והמידע שהגולשים שלכם יקבלו.
  בייטק מציעה פתרון וליווי כולל לחברות, עסקים, ארגונים ועמותות שיש להן צורך לנהל תוכן ולשמור על תקציב הגיוני: בניית אתרי תדמית, המבוססים על ממשקי ניהול תוכן פשוטים לשימוש, עם פתרון אחסון יעיל ובטוח שיחסוך לכם זמן פיתוח, כסף, ועלויות שימוש.

  הקמת אתרי מסחר ופורטלים
  » קידום, פרסום ושיווק אתרים
  » בניית מערכת עדכון עצמית לאתר
  » עיצוב מיניסייטים לקמפיינים
  » ניהול פרוייקטים מורכבים של הקמת אתרי תיירות להזמנות
  » מענה רחב לכל שירותי הזמנות און ליין של מלונות וסוכני נסיעות, כולל הטמעה של מערכות ושיווק כולל. באמצעות מערכת ה TravelByClick – TBC
  » קידום אטרקציות תיירותיות עם חשיפה לקהל מבקרים ממוקד
  » בדיקות אבטחה לאתרי אינטרנט. בדיקת חדירות שמספקת דוח מלא על בעיות אבטחה באתר ומאפשרת תיקון מהיר של הצוות המקצועי.