• עברית
 • English

  עיצוב והקמת אתרים

  בניית אתרים
  בייטק מתמחה בתכנון אתרים שיודעים להביא את הצרכן לכדי קניה. אתרים שנבנים תוך שימת לב רבה לממשק המשתמש, מבנה, זרימת מידע נכונה, עם הקפדה על מבנה טכני שיוצר עמודים קלים ונגישים למנועי חיפוש ושימוש בטכניקות וכלים כמו CSS2 שמפרידים בין התוכן למבנה העמוד ועיצובו ויוצרים עמודים שמנועי חיפוש אוהבים לראות.

  חברתנו מתמחה במתן פתרונות אינטרנט לענף המלונאות, תיירות והאירוח כפרי. שירותנו מלווה בייעוץ וליווי צמוד שיסייעו לחברתכם להצליח ולהשיג את המטרות שלמם מקימים אתר. כמו כן נעזור לכם בתכנון פרסום האתר, שיווקו במנועי החיפוש השונים, הדרכת צוות העובדים ועוד.

  מערכות לניהול תוכן CMS

  לבייטק פתרון פשוט עם תג מחיר ידידותי ללקוח בכל סדר גודל המאפשר ניהול תוכן דינאמי פשוט ללא הגבלה על כמות התוכן, קטגוריות התוכן, שפות התוכן, עם שירותים נלווים והדרכה בשימוש במערכת. פתרון זה יחסוך לכם כסף ויספק לכם זמינות ומהירות עם שליטה מלאה על תוכן עמוד הבית והמידע שהגולשים שלכם יקבלו.
  בייטק מציעה פתרון וליווי כולל לחברות, עסקים, ארגונים ועמותות שיש להן צורך לנהל תוכן ולשמור על תקציב הגיוני: בניית אתרי תדמית, המבוססים על ממשקי ניהול תוכן פשוטים לשימוש, עם פתרון אחסון יעיל ובטוח שיחסוך לכם זמן פיתוח, כסף, ועלויות שימוש.

  הקמת אתרי מסחר ופורטלים
  » מיתוג, פרסום וקידום אתרים
  » בניית מערכת עדכון עצמית לאתר
  » עיצוב מיניסייטים לקמפיינים
  » הפקת סיורים וירטואלים חדשים באיכות Full High Definition לחווית צפייה מושלמת
  » מענה רחב לכל שירותי הזמנות און ליין של מלונות וסוכני נסיעות, כולל הטמעה של מערכות ושיווק כולל. באמצעות מערכת ה TravelByClick – TBC
  » קידום אטרקציות תיירותיות עם חשיפה לקהל מבקרים ממוקד